Jakub Sidorjak

Jakub Sidorjak
Telegram

Ahoj N – tuziasti,

Volám sa Jakub a s Nkom jazdím od leta 2020. Som veľmi rád, že sa môžem podielať na rozvoji našej československej komunity. Všetci ste už pravdepodobne postrehli, že čoskoro budeme prechádzať na novú platformu Telegram.

Mojou náplňou bude spravovať tento komunikačný kanál a pomáhať pri riešení technických otázok a problémov. Posnažím sa uľahčiť prechod z WhatsApp a pomocu krátkych videí ukázať hlavné funkcie. Samozrejme budem rád za vecné názory a pripomienky, ktoré by mohli zdokonaliť používanie Telegramu v našej komunite. Verím, že je to veľký krok vpred a časom oceníte funkcie, ktoré aplikácia prináša.

Záľubu v pekné autá, vôňu benzínu a symfóniu vychádzajúcu z koncoviek výfuku zdieľame všetci navzájom. Jeden z dôležitých faktorov, ktorý robí Nko tak výnimočné je práve okruh ľudí, ktorý sa vytvoril v našich končinách. Radosť, ktorú mi auto prináša pri každej jazde (teda keď zrovna neradím povestnú 6ku a niečo nehrkoce) dopĺňa super nápomocný kolektív. Vždy sa nájde niekto, kto je ochotný poradiť a doplniť to o unikátne tipy a triky. Ďakujem.

TOP