Matyáš Šebesta

Matyáš Šebesta
Zakladatel ČR

Ahoj N-adšenci a milovníci N-divize,

chtěl bych se Vám představit jako jeden z členů, kteří chtějí naši skupinu posunout o trochu dál. Vím, že změny nejsou úplně vždy vítány, ale věřte, že pro nás všechny chceme připravit jen to nejlepší. Mým úkolem bude spravovat naše sociální sítě, ať už se jedná o Facebook nebo Instagram. Především si na starost vezmu Instagram, kde budu tvořit nejrůznější obsah od přidávání fotek ze srazů až po soutěže o zajímavé ceny v podobě nálepek, posterů či reklamních předmětů s razítkem N.

K práci kolem aut mě to od malička táhlo a je mi ctí se na ní podílet zrovna v této skvělé N-komunitě. Z mého pohledu máme jednu z nejlepších komunit, co se týče automobilových značek a jsem přesvědčen, že tohle posunutí na nový level můj pohled ještě utvrdí. Postavil se tým skvělých lidí, kteří budou dbát na každý jeden názor, jenž zlepší chod této skupiny a samozřejmě bude nepřetržitě budovat vztah se samotným zastoupením značky Hyundai na CZ/SK scéně.

Budu zastávat pozici Marketingového manažera sociálních medií a budu dělat vše ze svých sil, abychom byli co nejvíce vidět a mělo to co největší přínos hlavně pro Vás všechny.

TOP