Milan Dugovič

Milan Dugovič
Zakľadateľ / CTO

Ahojte NDrivers,

komunitu nadšencov športových áut „Hyundai N“ som založil 22.7.2018 spolu s troma, českými bratmi. Stretli sme sa v Prahe, pojazdili okreskami a zaparkovali pri hrade „Okoř“, ktorý sa stal symbolikou toho, čo dnes nazývame „NDrivers“.

Eufória. Emócie. eNtuziasti, ktorí chceli viac ako komunitu a dnes organizujú spoločné akcie po všetkých kútoch Československa aj v zahraničí. Našli sme sa na YouTube. Potom založili vlastný Facebook, WhatsApp a neskôr – sme sa presunili k nám, na Telegram.

O mne? Aktuálne majiteľ 2022 DCT Hatch ENGINE RED (predtým manuál 2018). Obľúbenec detailov a decentného optického tuningu. Obhajca jednoduchosti a prehľadnosti v interiéri. 

Profesne Informatik, Tester a Developer s 9 ročnýni skúsenosťami na Slovensku aj v zahraničí. Plynule komunikujem v Angličtine, Nemčine a Ruštine. Som zástanca tradičných hodnôt, medicíny a duchovného rozvoja. Osobnostne ma špecifikuje „Protagonista“

https://www.16personalities.com/sk/enfj-osobnost

Zo svojej pozície zakladateľa, budem navigovať náš tím užšieho vedenia a dohliadať na to, aby sa zachoval pôvodný rukopis, najstaršieho N klubu v strednej Európe.

TOP