Marek Havrila

Marek Havrila
Výkonný zástupca

Ahojte N-kári

Som rád, že sa Vám môžem predstaviť ako výkonný zástupca klubu pre obe naše materské krajiny. Teším sa, že náš klub sa rozrastá a má podporu veľkého množstva vlastníkov N cars. Pre mňa ten môj čierny Fastback je ideálnym športovým autom na každý deň, navyše za super cenu.

Niečo z môjho CV: Pozitívny vzťah k autám vo mne vzbudil už môj otec, keď ma ako malého chlapca učiť rozpoznávať jednotlivé modely a značky áut. Neskôr môj záujem o motošport prehĺbili jazdci rally WRC, ktorú sledujem dodnes.

Profesne som vyštudovaný inžinier ekonómie v špecializácii ekonomika podnikov. Za posledných 16 rokov som sa pracovne venoval obchodovaniu na kapitálových trhoch, akvizíciam nových obchodných partnerov pre jednu nadnárodnú investičnú spoločnosť, správe klientských peňazí aktuálne už vo vlastnej akciovej spoločnosti a jej projektoch.

Mojou úlohou v klube je byť nápomocný Milanovi Dugovičovi a Vojtovi Hujňákovi pri rokovaniach s Hyundai CZ/SK, potenciálnými sponzormi a obchodnými partnermi, podieľať sa na spolupráci s inými autoklubmi, organizovaní eventov na celonárodnej aj regionálnej úrovni. Taktiež v prípade neprítomnosti niektorého zo zakladateľov klubu prevziať na určité obdobie ich povinnosti a realizovať aj prislušné riešenia pre klub.

V rámci tejto funkcie budem príjmať aj písomné návrhy členov N-klubu na zlepšenie jeho fungovania a ďalšieho rozvoja v prospech N-károv 🙂

TOP