Martin Koláček

Martin Koláček
Web development

Ahoj Nthusiasti,

Jsem velice rád, že sdílíme stejný zájem o automobily řady N a postupně budujeme a rozšiřujeme naši komunitu o nové členy i členky. Chtěl bych vám všem moc poděkovat, že jste součástí NDrivers a aktivně jezdíte na srazy a akce, které pořádá klub nebo se společně s dalšími členy potkáváte na kávičce či nějaké projížďce

Dost již bylo děkování a nyní bych se vám rád představil, jako nová posila managementu. Jmenuji se Martin, jsem z Brna a budu mít na starost správu a další vývoj našich webových stránek ndrivers.eu a případně i vývoj našeho telegram bota. Již přes 5 let podnikám v IT a primárně se zabývám tvorbou webových stránek na míru pro malé i velké zákazníky.

Na konci srpna 2022 do mé garáže přibyla nová i30 N Drive-N a ten samý měsíc jsem se rovnou přidal do klubu. Na rovinu můžu prozradit, že výběr mého auta byl asi osud nebo jen úplná náhoda či velké štěstí. Na začátku srpna jsem se rozhodl pro i30 N ve variantě hatchback a našel v Brně dva skladové kusy v již zmíněné edici Drive-N. Náhodně jsem se zvolil, jakého dealera si vyberu a zavolal. Hned následující dny proběhla moje návštěva prodejny a nějakým zázrakem auto bylo stále volné a v případě zájmu ihned k odběru. Po pár minutách šmejdění a zjišťování informací jsem se rozhodl vyřešit papíry a auto bylo mé. Krátce poté jsem se dozvěděl o dlouhých dodacích lhůtách nových N modelů a okamžitě rozebraných skladových kusech, proto jsem měl veliké štěstí, že se mi podařilo „Nko“ sehnat.

Na závěr bych vám všem chtěl popřát spoustu šťastných kilometrů a doufám, že vám vaše auta při projížďkách vždy vykouzlí na tváři stejný úsměv jako mě.

TOP