Peter Ponec

Peter Ponec
CEO SR

Zdravím skupinu eNtuziastov,

moje meno je Peter Ponec, v klube vystupujem ako Petko30N, niektorí ma už poznáte, niektorí nie. Preto vám napíšem pár slov o sebe, nakoľko by som sa rád podieľal na fungovaní klubu NDrivers ako spoluorganizátor klubových stretnutí na všetkých úrovniach, teda od regionálnych až po medzinárodné.

Moje skúsenosti s organizovaním zrazíkov, zrazov, stretnutí či výletov sa začali v podstate odkedy mám vodičák. S veľkých akcií spomeniem napr. DuchRacing slalom či Tuning Party Margita-Ilona. Jednalo sa o väčší tuning zraz (cca 400-500 áut) na kúpalisku pri Leviciach, kde som pôsobil ako jeden z 5 hlavných organizátorov. Videá z tejto akcie môžete vidieť na YT – tie od MSHstudio. Takisto rád organizujem malé víkendové zrazy s pojazdením po okreskách, ktoré sme si už trochu odskúšali nedávno na myjavských kopaniciach.

Popri organizovaní zrazov som sa venoval aj aktívne pretekaniu, či už ako slalomový jazdec ale aj spolujazdec na rally. Momentálne pracujem v auto/pneuservise BestDrive v Bratislave a vo voľnom čase sa venujem PC či umývaniu eNka 🙂

Budem veľmi rád ak sa nám ako skupine podarí do budúcna stretávať sa nielen vo virtuálnom svete ale aj na akciách, či už jedno alebo viacdňových na Slovensku i v zahraničí !!!

TOP